Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Symulator &#347mieciarki
[Obrazek: 1287998152.0213.jpg]

Zasiąd&#378 za kierownicą ogromnej śmieciarki i wyjed&#378 w miasto

Wybierz jeden z wielu modeli śmieciarki i zaplanuj swoją trasę.

Czekają na Ciebie różnorodne zadania, jak usuwanie odpadów toksycznych, kontenerów ze szkłem czy odpadów budowlanych.

W dowolnym momencie możesz wyjść z pojazdu i sam zająć się segregacją śmieci.

Cechy gry:
- wiele zadañ w wielkim mieście
- różne modele śmieciarek
- zmienne warunki pogodowe, cykl dnia i nocy

Dodatkowe modele pojazdów do ściągnięcia z Internetu

[Obrazek: 1287998159.0981.jpg]
Odpowiedz
Na tą grę się napaliłem ze względu na dość niespotykaną tematykę..niestety po obejrzeniu kilku filmików zapał mi szybko ostygł. Fizyka w grze wydaje się raczej marna. Ktoś sprawdził w praktyce?
Odpowiedz
gra nie jest za specjalna, tematyka dosyć nowa bo takiej gry jeszcze nie było, jak na pierwszą część to fajna gra chociaż za łatwa i mało urozmaicona ale cóż spodziewać się od takiej tematyki
Odpowiedz
Miałem przyjemność grac w tą grę. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda:/ mało rozbudowana, mało realistyczna i nudna. Choć tematyka zaskakująca i nowa. Mam nadzieję że następne części będą bardziej rozbudowane. Tak aby zaczynać grę w bazie, dojechać samemu do wyznaczonego miejsca (osiedla, dzielnicy), pozbierać co ma się do zebrania i śmigiem na wysypisko i do bazy. Więc wszystko przed twórcami.
Odpowiedz
w pełni zgadzam sie z opiniami... okropna nuda i fizyka jazdy tandetna totalnie... tematyka ciekawa bardzo i modów by można było wiele superanckich porobić... np śmieciarke Jelcza albo Stara bramowca... ahhh pomarzyć można Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości